Asansörlü Taşımacılık

Ankara Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat, taşınması gereken eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde yüksek katlara zarar görmeden çıkarılmasını sağlayan, portatif ve modüler bir sistemdir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, nakliye sektöründe de büyük bir rol alan asansörler, kullanım alanlarının çeşitliliği ile uygun şartlar sağlandığı takdirde, nakliyat için oldukça güvenli bir yöntemdir. Ankara asansörlü evden eve taşıma hizmeti ile binanın dış cephesine veya asansör sistemi kurulu bir araç ile eşyalarınız en sağlıklı şekilde kurulumu yapılacak bölgeye uygun pencere veya balkon kullanılarak, taşıma işlemi tamamlanır.

Ankara asansörlü nakliyat hizmeti taşınma işleminin yapılacağı ev, ofis veya iş yerinde asansör bulunmaması durumunda büyük eşyalarınızın taşınması için gereklidir. Hatta asansöre sığamayacak veya kapılardan geçemeyecek büyüklükte eşyalarınızın taşınması için de kullanılmaktadır. Taşınma işlemlerinizde asansör kullanımı süreci ve iş gücünü azalttığından ekstra bir maliyet gibi gözükse bile zaman kazancına sahip olacağından tercih edilebilmektedir.

  • Neden Asansörlü Nakliyat?
  • Taşınma sırasında bina içinde oluşacak hasarlar ortadan kalkar
  • Eşyanın hasar riskini azaltmak
  • Dar olan merdivenlerden taşınma zorluğunu ortadan kaldırır
  • Çalışan personel yorulmaz ve hata yapma olasılığı ortadan kalkar

Sanatoryum Evden Eve Nakliyat olarak % 100 müşteri memnuniyetini misyonu edinmiş profesyonel bir asansörlü ev taşıma firmasıyız. Sayısız referansımız ile sizlere mutlu edecek kaliteli hizmetimizi sunacağız.

Anahtar Kelimeler

Contact Us

0537 783 11 78

Sanatoryum Nakliyat 1998 yılında Anakara Keçiören'de kuruldu. Kaliteden taviz vermeden evden eve nakliyat sektöründe şehir içi, şehirler arası hizmet vermektedir

İletişim